تبلیغات

معتادان پاک شده وام می گیرند

خبرگزاری فارس: حسن مستفید عصر امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان هشترود اظهار داشت: برای پاک‌شدگان از مواد مخدر وام خود‌استغالی داده خواهد شد.

وی گفت: با هماهنگی‌های ادارات بهزیستی و کمیته امداد به هر معتادی که پاک شود وام قالی‌بافی داده می‌شود.

مستفید افزود: کاشت خشخاش و شاه دانه ممنوع بوده و با افرادی که اقدام به کاشت خشخاش و شاه‌دانه کنند برخورد جدی خواهد شد.

فرماندار هشترود اضافه کرد: توسط خیر هشترودی برای ۵۰ معتاد پاک‌شده نیز کمک مالی برای فرش‌بافی و قالی‌بافی صورت گرفته است.

مستفید گفت: توسط ماموران انتظامی و سربازان گمنام در مبارزه با موادمخدر در هشترود در ۲ ماه‌ اخیر ۸۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شده بود که در ابن زمینه ۵ نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

وی خواستار تجهیز شعبه مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی و کمپ ترک‌اعتیاد هشترود شد.

سرهنگ محمدتقی سلطانی فرمانده نیروی انتظامی هشترود نیز گفت: دشمن با فعالیت فرهنگی خود ترویج مواد مخدر را دارد که می‌خواهد غیرت را از جوانان بگیرد.

وی گفت: در طول هشت ماهه گذشته در هشترود کشفیات تریاک ۲۰ درصد، هروئین و شیشه هرکدام ۴۰۰ درصد و سوخته تریاک ۵۰۰ درصد نسبت به مشابه سال گذشته خود افزایش داشته است.

سلطانی افزود: در بحث دستگیری نیز ۱۰۰ درصد توزیع‌کنندگان، ۱۵۰ درصد نگه‌داری کنندگان، ۷۰ درصد تعداد پرونده‌های مبارزه با مواد مخدر، ۷۰ درصد دستگیری معتادان افزایش داشته است.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار