تبلیغات

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

وب‌سایت بدونیم: اگر شما هم یکی از افرادی هستید که رمان "تمام نوری که نمی توانیم ببینیم” اثر آنتونی دوئر را مطالعه کرده اید و به دنبال کتاب هایی نظیر آن هستید پیشنهاد می کنم این کتاب ها را حتما بخوانید. ناگفته نماند بعضی از این کتاب هایی که معرفی کرده ام ترجمه فارسی ندارند.

شکست ناپذیر اثر لائورا هیلن برند

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

داستانی واقعی و باور نکردنی درباره قهرمان جنگ جهانی دوم لوئیس زامپرینی است. لوئیس زامپرینی قهرمان المپیک در جنگ جهانی دوم به عضویت ارتش آمریکا در می آید و بعد از سقوط هواپیمای جنگی به اسارت نیروهای ژاپن در می آید.


سرزمین مادری اثر ماریا هامل

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

این داستان از دوران کودکی پدر نویسنده الهام گرفته شده است. سرزمین مادری داستان خانواده ای است که در پایان جنگ جهانی دوم با نازیسم همکاری و موافقت می کنند.


دزد کتاب اثر مارکوس زوساک

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

ایزابل دختری است ۱۰ ساله که در آلمان زندگی می کند. پدر و مادر او در دوران جنگ به یک مرد یهودی به نام مکس پناه می برند. ایزابل خودش را با مطالعه کتاب هایی که می دزدد سرگرم می کند.


وهم جدایی اثر سیمون ون بوی

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

داستان این کتاب به این شرح است که بخشش یک مرد در جنگ جهانی دوم زندگی گروهی از غریبه ها را تغییر می دهد و در نهایت آن ها حقیقتی که بازگوکننده دلیل ارتباط آن ها با هم بود را کشف می کنند.


شهر زنان اثر دیوید آر. گیلهام

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

این کتاب داستان زیگرید همسر یک سرباز آلمانی است که در برلین زندگی می کند اما یاد و خاطره معشوق یهودی سابقش او را رها نمی کند و سعی می کند که خودش را با شغل همسرش وفق دهد.


شهر دزدان اثر دیوید بنیاف

معرفی چند رمان بی نظیر تاریخی

بنیاف نویسنده داستان بازی تاج و تخت این داستان کمدی درباره زندگی دو مرد جوان در لنینگراد در طول جنگ جهانی دوم است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار