تبلیغات

بیشترین علت فوت تهرانی‌ ها

خبرگزاری ایسنا:  مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به آمار متوفیان شهر تهران در آبان ماه سال ۹۵ گفت: در میان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بیشترین و کمترین فوتی های پایتخت مربوط به مناطق ۴ و ۲۱ است.

اکبر توکلی گفت: در آبان ماه سال جاری ۴۷۶۶ نفر در شهر تهران فوت کرده‌اند که از این تعداد ۲۷۷۱ نفر مرد، ۱۹۱۰ نفر زن و ۸۵ نفر نوزاد بوده اند.

وی کمترین فوت شدگان را گروه سنی ۵ تا ۹ سال با ۱۵پسر، ۷ دختر و ۲ نوزاد بیان کرد که به طور کلی ۲۴ فوت شده را شامل می شود و ادامه داد: این در حالیست که بیشترین آمار فوت شدگان هم مربوط به گروه سنی ۶۵ سال به بالا می شود که ۲۸۴۷ نفر شامل ۱۵۵۱ مرد و ۱۲۹۶ زن است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه در آبان ماه امسال ۱۴۷۰ نفر در خارج از سازمان دفن شده‌اند، تاکید کرد: از این رقم ۹۰۵ نفر مرد، ۵۵۰ نفر زن و ۱۵ نفر نوزاد هستند و آمار دفن در سازمان نیز ۳۲۹۶ نفرشامل ۱۸۶۶ مذکر، ۱۳۶۰ نفر مونث و ۷۰ نفر نوزاد بوده است.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ادامه داد: بیشترین علت فوت ایست قلبی با ۴۴۱ نفر بوده که ۲۴۷ نفر مرد، ۱۸۸ نفر زن و ۶ نفر نوزاد را شامل می شود. همچنین ام اس با یک مورد فوتی کمترین علت مرگ تهرانی ها بوده است.

توکلی با بیان اینکه کمترین تعداد متوفیان تهران مربوط به منطقه ۲۱ شهر تهران است که شامل ۲۲ متوفی مرد و ۱۵ زن است، افزود: بیشترین تعداد فوت شدگان در بین ۲۲منطقه پایتخت مربوط به منطقه ۴ بوده که ۳۱۹ فوتی شامل ۱۸۴مرد، ۱۳۴ زن و ۱ نوزاد بوده است.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار