تبلیغات

آزار و اذیت زن باردار برای انتقام از نامزد سابق توسط زن و همدستانش! + عکس

آزار و اذیت زن باردار برای انتقام از نامزد سابق توسط زن و همدستانش! + عکس

کینه از نامزد سابق باعث شد که زن جوان چند نفر را اجیر کند تا زن باردار این مرد را مورد آزار و اذیت قرار دهند. این زن و همذستانش دستگیر شدند.

زن حسود از نامزد سابق به طرز وحشتناکی انتقام گرفت

خبر حوادث : زن حسود امریکایی که برای انتقام از نامزد سابقش، چند مرد را اجیر کرده بود تا پس از ربودن زن باردار او ، وی را بشدت هدف آزار و شکنجه قرار دهند، به 155 سال زندان محکوم شد.

متهم که «سوزان هدلی» – 29 ساله – نام دارد در حالی که بشدت از جدایی نامزد سابقش عصبانی بود برای انتقام، چند مرد را اجیر کرد تا همسر نامزد سابقش را مورد شکنجه قرار دهند این زن پس از بازجویی گفته، با هویت جعلی و از طریق اینترنت با قربانی ارتباط برقرار کرده و پس از دوستی آنلاین با وی و در فرصتی مناسب مردان اجیر شده را سراغ قربانی که تنهاد در خانه بود فرستاده است. قربانی که پس از تجاوز بیهوش شده بود توسط همسرش در برابر شومینه پیدا شد و در بیمارستان تحت مداوا قرار گرفته بود.

آزار و اذیت زن باردار برای انتقام از نامزد سابق توسط زن و همدستانش! + عکس

عکس از زن تبه کار که قصد انتقام گیری داشت

این زن با قرار وثیقه یک میلیون دلاری زندانی بود و قاضی دادگاه پس از 6 جلسه محاکمه او را به 15 سال زندان و 4 همدستش را به ترتیب به 10 تا 6 سال حبس محکوم کرده است.

آزار وحشیانه زن باردار برای انتقام از نامزد سابق

17 دسامبر 2016

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار