تبلیغات

خودکشى ماشين ظرفشويى در مجتمع تجارى!

«پرفورمنس» آموزشى برای استفاده درست از لوازم خانگی اجرا شد

بهره گيرى از تکنولوژى چند سالى است در ميان جامعه رواج پيدا کرده اما عدم آگاهى مردم از استفاده صحيح از تکنولوژى سبب شده تا خانواده ها با مشکلات زيادى مواجه شوند.

به گزارش کمونه به نقل از روابط عمومی شرکت مات، با آغاز کمپين استفاده صحيح از ماشين ظرفشويى،یک شرکت تولیدکننده شوینده تلاش دارد تا با حمايت از اقتصاد خانواده، نقش موثرى در حفظ محيط زيست و انرژى هاى طبيعى داشته باشد.
بر همين اساس، اجراى يک پرفورمنس آموزشى- تبليغاتى در مجتمع ارگ تجريش با دستمايه قراردادن خودکشى يک ماشين ظرفشويى با نام «ديشى» مد نظر قرار گرفت و با همراه کردن صدها مخاطب در اين مجتمع، تلاش شد تا مصرف کننده ايرانى را با اين کمپين همراه کند.
رحيم شيورى، مدير مارکتينگ شرکت هنکل در ايران در اين خصوص، گفت: براساس تحليل شرکت هنکل در ايران، عدم آگاهى مردم از استفاده صحيح از لوازم خانگى و به خصوص ماشين‌هاى ظرفشويى سبب شده تا علاوه بر مصرف بى رويه آب و برق که گنجينه دنياى کنونى است، خسارت‌هاى بسيارى به ماشين‌هاى ظرفشويى وارد شود که رابطه مستقيمى با ضربه به اقتصاد خانواده دارد.
شيورى افزود: کمپين استفاده صحيح از لوازم خانگى و مواد شوينده با کيفيت و مجاز از امروز آغاز شده به مدت 8 ماه ادامه خواهد يافت وکاراکترها و شخصيت‌هاى انيميشنى با هدف آموزش و آگاه ساختن مردم طراحى شده و پيش بينى مى‌کنيم اين کمپين و نحوه اجراى آن با استقبال خوب مردم مواجه شود.
مدير مارکتينگ هنکل در ايران ادامه داد: تعداد زيادى از مردم و اهالى رسانه در آغاز اين کمپين و نمايش، ما را همراهى کردند و اميدواریم بتوانيم با حمايت و همراهى مردم و رسانه‌ها نقش موثرى در حفظ محيط زيست و اقتصاد خانواده ايرانى داشته باشيم.

وی تاکید کرد: مسووليت اجتماعى ما به عنوان يک برند محبوب بين المللى ايجاب مى کند تا حامى سياره عزيزمان و خانوار ايرانى باشيم.
گفتنى است «فلش ماب» ساخته شده با نام «ماريا و ديشى» توانست مخاطبان بسيارى را غافلگير و جذب کند.

همچنين انتشار اين ويدئو در فضاى مجازى نيز با استقبال بسيارى مواجه شد تا به زودى در خانه هر ايرانى «ماريا و ديشى» حضور داشته باشند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار