تبلیغات

۳ پروژه بزرگ ورزشی در دهه فجر افتتاح می‌شوند

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند.

در ابتدای این جلسه، مصطفی مدبر گزارشی از روند تکمیل استادیوم نقش جهان که ماه گذشته به مرحله بهره‌برداری رسید، به وزیر ورزش ارائه کرد. سایر اقدامات باقی‌مانده از جمله نورافکن‌ها، صندلی‌گذاری‌های طبقه دوم این ورزشگاه در حال انجام بوده و به‌زودی سایبان تماشاگران نیز نصب خواهد شد.

وی در ادامه به وضعیت تکمیل دو ورزشگاه ۵۰ هزارنفری میانرود و ۱۵ هزارنفری بوشهر اشاره کرده و از جدیت در اتمام این دو ورزشگاه خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری ۱۷ پروژه قابل افتتاح در سراسر کشور داریم که سه پروژه در یوم‌الله ۲۲ بهمن افتتاح خواهد شد و ۱۴ پروژه نیز در اسفند ماه تکمیل خواهند شد که شاخص‌ترین آنها استادیوم‌های ۱۵ هزار نفری بجنورد و بیرجند هستند.

در ادامه این جلسه مرتضوی و عباسی، معاونان شرکت توسعه و نگهداری به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت جاری شرکت، مجموعه‌های ورزشی و همچنین تکمیل پروژه‌های عمرانی کشور پرداختند.

همچنین سلطانی‌فر بر آماده‌سازى پروژه‌هاى ورزشى کشور براى افتتاح در دهه مبارک فجر سال جاری تاکید کرد.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار